Vyhledávání

Podle názvu:Xiaomi Redmi 6A, 2GB/16GB Global Black

Eshop / Mobilní telefony / Xiaomi

SLEVA !

Sleva: 2490,- Kč

 Silný výkon a hladký chod

Zcela nový 12 nm procesor s frekvencí až 2.0 GHz lehce zvládá práci i zábavu. Telefon je vybavený optimalizovaným systémem MIUI 9 pro hladký chod.

Baterie 3000 mAh

Zabezpečte každou svou cestu díky zcela novému 12 nm processor a nižší spotřebě baterie. MIUI 9 chytrý mód úspory baterie a spánku pro delší výdrž telefonu.

Lehké tělo, které nedáte z ruky

Vylepšený zorný úhel a lepší pocitu při držení. Full HD displej 18:9 s úhlopříčkou 5,45” zabírá 80,5 % čelní strany. Díky štíhlému designu, s důrazem na útlý a tenký tvar, lze telefon pohodlně ovládat jednou rukou.

Nádherné snímky na dosah ruky

13 Mpx a vysoce kvalitní světlocitlivé prvky, vynikající fotky krajiny, osob i noční scenérie. Rychlý PDAF autofokus pro kvalitní snímky v každém momentu. Fotoaparát má mód portrétu a chytrého zkrášlení, aby každá fotka vypadala dobře!

AI rozpoznávání obličeje

Po zvednutí telefonu se rozsvítí displej a okamžitě se odemkne. Představujeme chytřejší funkci rozsvícení displeje, stačí zvednout tělo telefonu. Pro rychlejší a pohodlnější odemykání Redmi 6A. Zvednete telefon, displej se automaticky rozsvítí a odemkne. Pohodlnější manipulace krok za krokem.

AI pro chytré rozpoznávání objektů

Užívejte si naplno technologie, která vám usnadní focení.Redmi 6A je vybavený vysoce výkonnou AI s funkcí chytrého rozpoznávání objektů. Dále má chytrý překladač, převodník měn, chytré rozpoznávání kalorií a další nové technologie.

Přes 10 000 přísných testů

Každou generaci Redmi telefonů si zamilovaly miliony zákazníků. Co je tajemstvím našeho úspěchu? Klíčem je kvalita výrobků. Redmi prošlo 14571 testy kvality a vyrovná se standardu vlajkových produktů Xiaomi.


Dostupnost: běžně skladem

koupit Zpět

 

AIT SOLUTION s.r.o., T.G.Masaryka 550 (hlavní třída), Kladno 272 01, tel. +420 312 249 779, e-mail: info@aitmobil.cz
© Copyright 2011 Webhosting & webdesign PowerNET. Všechna práva vyhrazena | Výměnná reklama | Mapa stránek