Vyhledávání

Podle názvu:Huawei Y5 (2019), Dual SIM Modern Black

Eshop / Mobilní telefony / Huawei

Cena: 2690,- Kč

Spatři ještě větší svět

HUAWEI Y5 2019 odhaluje design inspirovaný přírodou v jeho 5,71 palců širokém dewdrop displeji.Nádherná, pestrobarevná obrazovka s vysokým poměrem obrazu k tělu (84,6 %), ti umožní vidět svět ještě větší, pro skvělý zážitek z multimédií a her. 


Stejně jedinečný jako ty

Povrch připomínající kůži na tvém HUAWEI Y5 2019 je radost uchopit. Speciální ekologicky nenáročný materiál kombinuje praktičnost a umění. Můžeš doslova cítit řemeslnost jeho zpracování a být svědkem úchvatného spojení módy a technologie. Navíc materiál působí proti otiskům prstů, snadno se neonosí a odolá nečistotám, takže můžeš hodit starosti za hlavu. 

Nechej svoje okamžiky zářit

Tvé snímky se doslova rozzáří! Hlavní 13 Mpx fotoaparát totiž dokáže zachytit až o 50% více světla pomocí čočky se světelností f/1.8. Zachyť dokonalé okamžiky s větším jasem a ostřejšími detaily na každém snímku. 

Více sebevědomí na tvých selfies

Buď smělý kdykoliv se fotíš s HUAWEI Y5 2019. Tónovací selfie blesk a 5 Mpx fotoaparát vylepší tvůj portrét k dokonalosti. Ohromující selfies odhalí tvou přirozenou krásu na každém snímku pomocí funkce Smart Beauty. 

Ulož si své vzpomínky

Interní paměť o velikosti 32 GB ROM poskytne více prostoru pro tvou hudbu, fotky i aplikace. Ukládej si cokoliv potřebuješ a sbírej své vzpomínky díky většímu úložišti.

Dlouhotrvající zábava

Velkokapacitní 3 020 mAh baterie a inteligentní technologie úspory energie poskytne více času na každou zábavu i hraní. HUAWEI Y5 2019 doručí až 16 hodin nepřetržitého sledování videa, až 74 hodin poslechu hudby a až 10 hodin surfování ve 4G sítích. 

Rychlejší rozpoznání

HUAWEI Y5 2019 automaticky začne rozpoznávat tvůj obličej, jakmile telefon uchopíš. Pomocí 1 024 bodů na obličeji chytře zmapuje tvůj obličej a budeš tak moct odemknout zařízení během vteřiny i za nízkého světla. 

Jednoduchý multitasking

EMUI 9.0 v kombinaci s pokročilým systémem Android 9 nabízí urychlení systému a inteligentní Phone Manager pro celkově hladší běh. Navíc je HUAWEI Y5 2019 osazený 12nm čipsetem a je tak chytřejší a efektivnější než předchozí generace. 

Párty může začít

Funkce Party Mode umožňuje začít párty, nebo se do ní přidat kdykoliv a kdekoliv. Dovolí ti propojit několik telefonů HUAWEI tak, že budou hrát stejnou píseň současně. Unikátní párty trik, který jistě ohromí! 

Párty může začít

Funkce Party Mode umožňuje začít párty, nebo se do ní přidat kdykoliv a kdekoliv. Dovolí ti propojit několik telefonů HUAWEI tak, že budou hrát stejnou píseň současně. Unikátní párty trik, který jistě ohromí! 

Duální SIM, větší dostupnost

Unikátní přihrádka na tři karty umožňuje využít Dual SIM⁶ a podporuje až 512 GB Micro SD paměti. Využívej výhod duálního 4G a duálního VoLTE⁸ve stejnou chvíli pro hladké připojení. 

Certifikovaný pro pohodlí tvých očí
 

HUAWEI Y5 2019 se stará o tvůj zrak pomocí funkce Eye Comfort Mode, která poskytuje více pohodlí pro čtení. Navíc je obrazovka certifikována firmou TÜV Rheinland pro blokování škodlivého modrého světla.  


Dostupnost: běžně skladem

koupit Zpět

 

AIT SOLUTION s.r.o., T.G.Masaryka 550 (hlavní třída), Kladno 272 01, tel. +420 312 249 779, e-mail: info@aitmobil.cz
© Copyright 2011 Webhosting & webdesign PowerNET. Všechna práva vyhrazena | Výměnná reklama | Mapa stránek